-17%

М'яка іграшка Disney Plush Ослик Іа 17 см PDP2200063
- В наявності
- Код: PDP2200063
387,55 ₴
321,66 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

М'яка іграшка Disney Plush Ослик Іа PDP2200063 — це не просто іграшка, а вірний супутник для дитини, який готовий поділитися своїм теплом і заспокоєнням.
Особливості іграшки:
- Ослик із відомого мультфільму, милий впізнаваний персонаж і улюбленець багатьох поколінь дітей.
- Іграшка виготовлена з м'якого та приємного на дотик матеріалу.
- Якісний наповнювач зберігає форму іграшки, забезпечуючи м'якість і пружність.
- Розмір іграшки становить 17 см, ідеальний розмір для дитячих обіймів.
- Універсальний подарунок для кожної дитини, яка сподобається і хлопчикам, і дівчаткам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Disney |
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Наповнювач | Синтепон |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 16 см |
| Прання | Машинна/ручна |
| Персонажі | Вінні Пух |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PDP2200063 |
- Ціна: 321,66 ₴





