
Паркинг Six-six-Zero с транспортом 1:64 660-S05/S06/S07/S08
- В наявності
- Код: 660-S05/S06/S07/S08
478,43 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Довжина упаковки | 308 мм |
| Висота упаковки | 238 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 660-S05/S06/S07/S08 |
- Ціна: 478,43 ₴








