
М'яка іграшка Star Toys 55 см панда K15245
- В наявності
- Код: K15245
612,54 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка панда K15245 — це неймовірно милий пухнастик, який зможе стати улюбленим компаньйоном вашої дитини в захопливих пригодах та іграх.
Особливості м'якої іграшки K15245:
- Може використовуватися для ігор як аксесуар для дитячої кімнати або подушки.
- Виготовлена з ніжного та приємного на дотик матеріалу.
- Чудово тримає форму та довгий час зберігає привабливий зовнішній вигляд.
- Розмір іграшки 55 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепон |
| Колір | Білий |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 18 см |
| Прання | Ручна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | K15245 |
- Ціна: 612,54 ₴







