-17%

Інтерактивна іграшка Курочка Cartoon 18 см музична рухається й несе яйця
- В наявності
- Код: M06-C/B
459,08 ₴
382,84 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Яскрава музична іграшка, яка принесе радість і веселощі вашій дитині. Вона не тільки розважить, а й допоможе розвинути моторику та увагу.
Особливості інтерактивної курочки:
- Несет яйця: Курочка "неснесе" яйця, що робить гру захопливішою.
- Музичний супровід: Весела пісенька супроводжує гру, створюючи позитивна атмосферу.
- Підсвітка: Крила курочки світяться під час руху.
- Рух: Курочка рухається в випадковому напрямку та уникає перешкод, що робить гру динамічнішою.
- Під час увімкнення починає грати весела пісенька й іграшка їздить у довільних напрямках.
- Щоб курочка почала нести яйця, необхідно завантажити їх усередину через віконце на голові. Під час руху курочка зупиняється, ззаду відкривається люк, і яйце викочується.
Характеристики музичної курочки:
- Матеріал: Пластик
- Колір: Білий
- Живлення: 3 батарейки типу AAA (не входять до комплекту)
- Вага в упаковці: 275 г
- Розмір іграшки: 14х18х12 см
- Розмір упаковки: 12x12x18,5 см
- Рекомендований вік: Від 3 років
Комплектація музичної іграшки у формі Курочки:
- Іграшка курочка
- 3 яйця
- Коробка
Це не тільки захоплива іграшка, а й розвивальний аксесуар для малюків!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Рухома, Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 12 см |
| Висота | 18 см |
| Вага | 500 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M06-C/B |
- Ціна: 382,84 ₴








