-17%

Трейлер із машинками Star Toys розкладна перегонова траса 1.64 м підсвітка звукові ефекти
- В наявності
- Код: D663-T204A
933,74 ₴
778,71 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інерційний автовоз із машинками — це не просто модель транспорту, а повноцінний ігровий центр із високим рівнем деталізації. Він стане чудовим подарунком для дітей від 3 років, сподобається як колекціонерам, так і шанувальникам активних ігор.
Характеристики іграшкового автовозу
- Розмір упаковки: 41×23×12 см.
- Розмір трейлера: 37 × 15 × 10,5 см
- Довжина траси в розкладеному вигляді — 1,2 м.
- Живлення: 3 батарейки типу ААА (до комплекту не входять)
- Ефекти: кнопка активації звуків і світла надає реалістичності.
- Вік: від 3 років
Функціональність трейлера з машинками
- Можливість паркування машинок у гаражі — дитина може створити власну стоянку.
- Багаторівневий пандус — використовується як паркінг або трас для захопливих заїздів.
- Пандуси трансформуються в перегонову трасу, розширюючи ігрові можливості.
- Звуки запуску машинок
- Підсвітка фар автомобіля
Додаткові переваги автовозу
- Зручна ручка для перенесення — зручно брати із собою на прогулянку або в дорогу.
- Різноманітні ігрові сценарії розвивають фантазію і дрібну моторику.
- Міцна конструкція — іграшка надовго збереже свою форму та функції.
Комплектація автовозу з перегоновою трасою
- Трейлер.
- 4 машинки.
- Коробка.
- Інструкція користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D663-T204A |
- Ціна: 778,71 ₴




