
Танк на пульті A Ka Xiong Toys світло, звук AKX527-7
- В наявності
- Код: AKX527-7
413,56 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Танк на пульті A Ka Xiong Toys AKX527-7
Комплектація
- Танк.
- Пульт дистанційного керування.
Особливості іграшки:
- Іграшка керується дистанційно за допомогою пульта д/у.
- Танк може рухатися у всіх напрямках.
- Підсвітка та звукові ефекти роблять гру ще цікавішою.
Характеристики:
- Розмір іграшки: 25x11x9 см.
- Живлення: батарейки.
- Частота: 27 Mhz.
- Паковання: демонстраційна коробка.
- Розмір упаковки: 28х12х12,5 см.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Танк |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Виробник | MHZ |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AKX527-7 |
- Ціна: 413,56 ₴
