
М'яка іграшка Star toys Стіч 25 см синій 00422
- В наявності
- Код: 00422
426,22 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Стіч від торгової марки Star toys — милий і неповторний персонаж із мультфільму. Він є одним із найпопулярніших героїв мультфільму "Ліло та Стіч".
Стіч відомий своєю безтурботністю й найближчістю, і тепер ваш малюк може потоваришувати з цим чудовим інопланетянином.
- Унікальний дизайн і веселий вигляд іграшки неодмінно викличуть безліч усмішок і радісних емоцій.
- Має привабливим синім кольором і м'якими, приємними на дотик матеріалами.
- Висота іграшки 25 см.
- Завдяки використанню високоякісних матеріалів іграшка має високу міцність і довговічність (матеріал — штучне хутро, а наповнювач — синтепон).
- Ідеально підійде як подарунок для ігор та для прикрашування інтер'єру кімнати.
- Важлива деталь — чудово миється. І після багатьох прань не втрачає свого вигляду.
Створіть чарівну атмосферу затишку та ігор із м'якою іграшкою Стіч від Star toys. Нехай ваша дитина знаходить полегшення та радість в обіймах цього чудового плюшевого друга!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепон |
| Колір | Синій |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 18 см |
| Довжина | 17 см |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 3 роки, 6 років, 4 роки, 5 років |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 14 днів |
| Артикул | 00422 |
| Підлога | Для хлопчиків, для дівчат |
| Країна | Китай |
- Ціна: 426,22 ₴








