
Конструктор Юніка "Автотрек" 73 деталі 0262
- В наявності
- Код: 0262
604,49 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Юніка "Автотрек" 0262.
Особливості:
- Виготовлений із якісної та міцної пластмаси, безпечної для дитини.
- Яскраві насичені кольори елементів.
- За допомогою деталей із набору можна зібрати трасу для автомобілів.
- До комплекту входять дорожні знаки, які можна використовувати для вивчення правил дорожнього руху.
- Підходить для спільної гри.
Склад набору:
- Кольорові блоки.
- Елементи дороги.
- Дорожні знаки.
- Автомобілі.
Характеристики:
- Кількість елементів: 73 шт.
- Матеріал: пластмаса.
- Паковання: ПВХ пакет.
- Розміри упакування: 45x20x20 см.
Вікова група: 3-6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Юніка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Місто |
| Кількість деталей | 73 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0262 |
- Ціна: 604,49 ₴




