
Велокресло Tilly "Easy Fit" до 22кг T-841
- В наявності
- Код: T-841
2 190,90 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче велокрісло Tilly "Easy Fit" T-841 — ідеальне рішення для безпечних і зручних поїздок на велосипеді з вашим малюком.
Особливості:
- Полегшена основа: Основа крісла має невелику вагу, що важливо для велосипедистів.
- Якісні матеріали: Виготовлено з нетоксичного та міцного матеріалу, стійкого до пошкоджень і безпечного для здоров'я дітей.
- Зручне сидіння: Забезпечує м'яку посадку та пом'якшує вібрацію, що робить поїздки для дитини приємнішими та комфортнішими.
- Безпека: Обладнано триточковими ременями безпеки, що забезпечують надійну фіксацію дитини під час поїздок.
- Регульовані підніжки: Підніжки регулюються, що дає змогу адаптувати велокрісла під зріст дитини та забезпечити їй максимальний комфорт.
- Просте встановлення: Крісло легко кріпиться на багажник дорослого велосипеда за допомогою системи швидкого кріплення.
- Невибагливість у догляді: Велокрісло легко чиститься й підтримується в гарному стані.
Характеристики:
- Розміри крісла: 38x27x86 см.
- Вага дитини: до 22 кг.
- Кріплення: ззаду.
- Сумісність, діаметр трубки: 28-34 мм.
- Ремені безпеки: 3-точкові, з м'якими накладками.
Призначено для дітей от 1 до 7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 1 до 7 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 3-х точкові ремені |
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Підголовник | Не передбачений |
| Анатомічна подушка | Ні |
| Захист від бічних ударів | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Немає |
| Поворотний механізм | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 86 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T-841 |
- Ціна: 2 190,90 ₴

