
Конструктор "Будівельник №1", Бамсик 42*8*58см /3/
- В наявності
- Код: 095/1
502,43 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кубики "Будівець" 26 деталей. Pазмери кубикa 8 см. Інші деталі — до 12 см. Паковання: Пакет Колір: Різнобарвний Габарити в пакованні: 42 x 47 x 8 см C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бамсик |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 27 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 095/1 |
- Ціна: 502,43 ₴

