
Пісочниця збірна Kinder Way з пісочним набором 01-118-1
- В наявності
- Код: 01-118-1
838,97 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пісочниця збірна з пісочним набором, пачка — картонна коробка. Складається з 8 різнобарвних пластикових елементів, які надійно кріпляться один до одного.
Висота бортика — 15 см. Діаметр готової конструкції — 110 см.
У комплекті також: відро, лопатка, граблі, 3 формочки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinder Way |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 14 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01-118-1 |
- Ціна: 838,97 ₴




