
Набір інструментів "Техня" у пластиковому боксі, 94 шт. 4395
- В наявності
- Код: 4395
650,31 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір інструментів Технок 4395 — чудовий подарунок для будь-якого хлопчика.
Комплектація
- дриль (механічний, без батарейок),
- плоскогубці,
- кутник,
- молоток,
- пила для металу
- пила для дерева
- струбцина,
- розвідний ключ
- викрутка з двома насадками,
- болти — 20 шт.,
- гайки — 24 шт.,
- планки — 20 шт.,
- пластини — 4 шт.,
- куточки — 4 шт.,
- скоби — 4 шт.,
- колеса — 4 шт.,
- трубочки — 2 шт.,
- пластиковий бокс.
Особливості:
- Набір містить не тільки інструменти, а й пластикові планки, куточки, пластини, болти та гайки для освоєння дитиною навичок роботи з нарізними з'єднаннями.
- Свердло дриля обертається.
- Після роботи всі інструменти поміщаються в пластиковий бокс із ручкою для зручного зберігання й перенесення.
- Усі елементи набору виготовлені з міцного нетоксичного пластику, безпечного для дітей.
Характеристики:
- Кількість елементів набору: 94 шт.
- Матеріал: пластик.
- Паковання: пластиковий бокс на клямках.
- Розміри упакування: 26x19x18 см.
- Вага: 780 г.
Рекомендується для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 71-100 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Вага | 780 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4395 |
- Ціна: 650,31 ₴




