
Автомат на кульках Cyma з пістолетом, лазерний приціл, ліхтарик P.1160
- В наявності
- Код: P.1160
1 895,71 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір P.1160 включає автомат із лазерним прицілом і ліхтариком і пістолет, що стріляють кульками.
Комплектація
- Автомат.
- Магазин для снарядів.
- Підставка для упору.
- Тактичний ліхтарик.
- Лазерний приціл.
- Пістолет.
- Набір пластикових кульок.
Особливості:
- Реалістичний зовнішній вигляд зброї, у реальному масштабі та з якісною деталізацією.
- Автомат обладнаний лазерним прицілом, тактичним ліхтариком і упором.
- Кульки постачаються в комплекті.
- Інструкція зі складання автомата на пакованні.
Характеристики:
- Тип: пневматичний.
- Матеріал: пластик.
- Масштаб: 1:1
- Розмір автомата: 82 см.
- Розмір пістолета: 14 см.
- Діаметр кульки: 6 мм.
- Дальність стрільби: до 50 м.
- Прицільна дальність: 10 м.
- Паковання: картонна коробка.
- Розміри упакування: 86x21x9 см.
Внимание! Використання пневматичної зброї дітьми допускається тільки під наглядом дорослих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Лазерний приціл, Без шолома, Ліхтарик, Світлові ефекти |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 820 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 860 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P.1160 |
- Ціна: 1 895,71 ₴









