
Павук на пульті Cute Sunlight Тарантул, світяться очі 781
- В наявності
- Код: 781
985,53 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Павук "Тарантул" на радіокеруванні, паковання — картонна коробка з блістером.
У комплекті:
- павук,
- пульт керування.
Живлення іграшки та пульта — від батарейок (для роботи необхідні 4 батарейки типу АА й 1 батарейка "Крона").
Варіанти руху павука:
- автопілот
- вперед/назад,
- ліворуч/праворуч.
Під час руху у павука світяться очі синім кольором.
Розмір іграшки 25*24*6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 781 |
- Ціна: 985,53 ₴







