
Лісовоз Orion "Х3" з маніпулятором 318
- В наявності
- Код: 318
2 319,53 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лісовоз Orion "Х3" 318 — велика, міцна та функціональна машинка.
Комплектація
- Машинка-лесовоз із маніпулятором.
- 5 колод.
Особливості:
- До комплекту входять колоди, що дає змогу розпочати гру відразу після розпакування.
- Лісовоз обладнаний функціональним маніпулятором, встановленим на платформі, що дає змогу легко та швидко завантажувати та вивантажувати колоди.
- Кузов машинки відкидається для зручного вивантаження будівельних матеріалів.
- Машинка має три пари міцних коліс із гарною прохідністю.
- Іграшка виготовлена в яскравих і привабливих кольорах.
- Виготовлена з якісного, міцного та безпечного для дітей пластику.
Характеристики:
- Матеріал: пластик.
- Розміри: 48x20x24,5 см.
- Вес: 958 г.
- Паковання: сітка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 245 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 200 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 318 |
- Ціна: 2 319,53 ₴




