
Мотоцикл-толокар Orion Поліція, до 30 кг 501 Біл
- В наявності
- Код: 501 Бел
1 004,55 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Поліцейський мотоцикл-толокар для катання на вулиці.
Характеристики:
- Розмір мотоцикла — 68 х 28,5 х 47 см
- Матеріал — пластик.
- Колір білий із наклейками поліцейського.
- Максимальне навантаження — 30 кг.
- Вага виробу — 2 кг.
Особливості:
- Широкі стійки колеса діаметром 20 см,
- Зручне сидіння,
- Переднє колесо повертається за допомогою керма.
Для дітей від 2 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 47 см |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 501 Бел |
- Ціна: 1 004,55 ₴







