
Мотоцикл-толокар Orion Yamaha 65 см двоколісний біговел до 30 кг рожевий
- В наявності
- Код: 501 Роз
1 004,55 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мотоцикл-каталка Оріон 501 "Ямаха" — яскрава іграшка для активних малюків
Каталка-мотоцикл Оріон 501 — чудовий варіант для розвитку уяви, координації рухів і фізичної активності дитини. Оригінальний дизайн у стилі справжнього байка обов'язково сподобається дітям. Іграшка підходить для катання як у приміщенні, так і на вулиці.
Комфорт і безпека під час їзди на толокарі "Ямаха"
Міцна пластикова конструкція без гострих кутів, зручне сидіння й широка база забезпечують стійкість і комфорт. Дитина легко керує мотоциклом, відштовхуючись ніжками.
- Безпечний корпус із якісного пластику
- Зручне сидіння для тривалих прогулянок
- Стійка конструкція з правильним центром ваги
Технічні характеристики дитячого мотоцикла-каталки Yamaha
- Тип: толокар
- Розміри виробу: 680×285×470 мм
- Кермо — поворотне
- Висота від сидіння до підлоги: 32 см;
- Ширина керма: 28 см
- Ширина коліс: 13 см
- Ширина сидіння: 15 см
- Висота від підлоги до керма: 47 см;
- Діаметр коліс: 20 см
- Вага виробу: 2 кг
- Матеріал: пластик
- Вік: від 1 року
- Максимальне навантаження: до 30 кг
- Колір: рожевий
- Паковання: пакет
- Розмір упаковки: 70×20×40 см

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 28.5 см |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоцикл |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Мінімальний зріст дитини | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 501 Роз |
- Ціна: 1 004,55 ₴




