
Набір маленького лікаря Технок із візком 55 см на колесах, 19 предметів, кейс, телефон, окуляри
- В наявності
- Код: 6504
927,28 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок з медичними інструментами «Маленький доктор» ТехноК — гра для юного медика
Набір «Маленький лікар» від українського бренда ТехноК дає змогу дитині почуватися справжнім лікарем. Ігри з цим набором розвивають мислення, уяву та пам'ять, знайомлять малюків із професією медика та вчать акуратності та турботи про близьких. Завдяки швидкому та маневровому візку можна надавати «екструтну медичну допомогу», а зручний саквояж із кришкою на клямках забезпечує лад у зберіганні інструментів.
Характеристики візка Технок:
- Рекомендований вік: 3+
- Розміри візка: 54,5 × 37 × 37 см
- Вага набору: 2030 г
- Паковання: коробка 37,5×20×1,8 см
Комплектація набору лікаря Technok Toys:
- Іграшкові медичні інструменти
- Окуляри «врача»
- Бланк для рецептів
- Коробочка та баночка з «таблетками»
- Таблиця для перевірки зору
- Іграшковий мобільний телефон
- Зручний саквояж із кришкою на клямках
.jpg)
Особливості лікарського набору з візком:
- Реалістичні медичні інструменти для рольової гри
- Маневровий візок для «екструної допомоги»
- Саквояж для зручного зберігання аксесуарів
- Розвиває уяву та моторику
- Додає реалістичності завдяки додатковим аксесуарам
Переваги візка з інструментами лікаря:
- Розвиває логіку, уважність і відповідальність
- Знайомить із професією лікаря
- Підходить для індивідуальної та колективної гри
- Безпечний і легкий для дитини
- Поєднує навчання та розваги
Подаруйте дитині цікаву та пізнавальну гру з набором «Маленький доктор» ТехноК, яка перетворює звичайний час на веселу та корисну медичну пригоду!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 545 мм |
| Вага | 2030 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6504 |
- Ціна: 927,28 ₴








