
Конструктор Maximus "Мега Макс 2" 44 елементи, вертоліт 5316
- В наявності
- Код: 5316
326,21 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Maximus "Мега Макс 2" 5316 являє собою чудовий вибір для розваги та творчості дітей.
Особливості:
- Сумісний з іншими конструкторами серії Мега.
- Деталі мають великий розмір, що полегшує збирання та гру.
- Різний розмір блоків.
- Яскраві та насичені кольори деталей.
- Набір містить вертоліт.
- Зручне паковання.
- Виготовлений із сертифікованого високоякісного пластику та безпечних харчових барвників.
Характеристики:
- Кількість елементів: 44 шт.
- Тип конструктора: блоковий.
- Матеріал: різнобарвний пластик.
- Паковання: ПВХ пакет на зав'язці.
- Розмір упаковки: 18x11x40 см.
Рекомендований вік: від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maximus |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Абстракція |
| Кількість деталей | 44 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5316 |
- Ціна: 326,21 ₴


