
Конструктор Maximus Мега Макс No6 (119 деталей) 5320
- В наявності
- Код: 5320
855,08 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"1024" src="https://plushevotoys.com.ua/img/cms/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%20%D0%9C%D0%B5%D0%B3%D0%B0%20%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%206%20%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%8E%D1%89%D0%B8%D0%B9%20%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B5%D1%80.png" width="1536">
Великий і яскравий конструктор Мега Макс 6 з різною технікою.
Характеристики:
- Кількість деталей — 119.
- Матеріал — пластик.
- Різнобарвні деталі.
- У комплекті літак, вертоліт, паровоз і дорожня техніка.
- Паковання — ПВХ-пакет.
Особливості:
- Яскраві та насичені кольори.
- Великий розмір деталей.
- Різний розмір блоків.
- Ігри з конструктором розвивають дрібну моторику, уяву та логічне мислення.
- З конструктора можна вибудувати багато конструкції.
- Усі конструктори виготовлені із сертифікованого високоякісного пластику та безпечних харчових барвників.
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 63×18×27 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maximus |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Місто |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5320 |
- Ціна: 855,08 ₴




