
Мольберт Star Toys двосторонній магнітний з полицею MPм
- В наявності
- Код: MPм
703,40 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мольберт двосторонній MPм підходить для крейди, маркерів і магнітів.
Особливості:
- Двосторонній, на чотирьох ніжках.
- Чорна сторона мольберта призначена для малювання крейдою.
- Біла сторона мольберта призначена для малювання маркером на водній основі, а також використання магнітів.
- Є пілочка для аксесуарів.
- Виготовлений з екологічно чистої деревини.
- Легко складається й не займає багато місця в складеному вигляді.
Характеристики:
- Матеріал: дерево.
- Розмір мольберта: 82x53,5 см.
- Розмір робочої поверхні: 50х40 см.
- Паковання: пакет.
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 820 мм |
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Поличка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MPм |
- Ціна: 703,40 ₴





