
Конструктор Maximus Мега Базіс No2, 36 ел. 5459
- В наявності
- Код: 5459
389,70 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Мега Базис 2 (36 ел.) Максимус призначений для діток від трьох років, стимулює їх сенсорне сприйняття й інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі яскраві деталі конструктора, спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою та сприяють розвитку дрібної моторики рук.
Матеріал: пластик.
Паковання: сумка.
Габарити в упаковці: 15 x 47 x 14 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maximus |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Абстракція |
| Кількість деталей | 36 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5459 |
- Ціна: 389,70 ₴



