
Бджола ToyCloud зі звуком і світлом 776-16
- В наявності
- Код: 776-16
228,55 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Мила бджілка з крилами та ефектами звуку та світла.
Характеристики:
- Матеріал — пластик.
- Кольори — на вибір.
- Розмір бджілки — 17 х 16,5 12 см
- Звукові та світлові ефекти.
Для дітей від 3 років.
Розмір упаковки: 16,5 х 17 х 12 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 776-16 |
- Ціна: 228,55 ₴


