-17%

Машинка-конструктор ToyCloud Кран-маніпулятор 34 см YW9072B
- В наявності
- Код: YW9072B
1 076,50 ₴
897,79 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Чудово деталізована та реалістична модель крана-маніпулятора, яку можна збирати та розбирати.
Характеристики:
- Розмір авто: 34 см.
- Матеріал — пластик.
- Колір — салатовий, білий, сірий.
- Машина обладнана інерційним механізмом, світлом сигнальних маяків і звуковими ефектами (сирена, сигнал, звук двигуна, мелодія).
- Особливість цього авто в можливості його легкого розбирання/прибирання за допомогою викрутки, що входить до комплекту.
- За допомогою стріли маніпулятора можна занурювати деревину.
- Звукові та світлові ефекти працюють від батарейок (входять до комплекту).
Для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підйомний кран |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YW9072B |
- Ціна: 897,79 ₴









