
Музичні інструменти Star Toys саксофон, ксилофон, маракас 2Y368-16
- В наявності
- Код: 2Y368-16
163,13 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Набір музичних інструментів 2Y368-16 — це захоплива можливість для маленьких творців відкрити світ мелодій і ритмів. Ці іграшкові інструменти сприяють розвитку творчих здібностей і почуттю музичності в найменших.
Комплектація: саксофон, ксилофон, кастанет.
Паковання: блістер.
Розмір упаковки: 29x22x5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір музичних інструментів |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2Y368-16 |
- Ціна: 163,13 ₴



