
Трансформер ToyCloud Поліція, зброя HF9189AB
- В наявності
- Код: HF9189AB
530,75 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей яскравий робот-трансформер стане чудовим подарунком кожному хлопчику! Іграшка є одночасно і футуристичним роботом, і швидкою поліцейською машинкою, тому дитина точно не нудьгує з нею. Висока деталізація моделі та велика кількість рухомих елементів зроблять процес гри з нею ще цікавішим і захопливішим. Робота виготовлена з міцного та легкого пластику, тому він слугуватиме вашим малюкам довгі роки.
Особливості:
- Робот — поліцейський джип, синього кольору.
- розміри робота: 11х5х22.5 см
- розміри машинки, в яку він трансформується: 9.3х20х6.5 см;
- іграшка виготовлена з міцного та легкого пластику;
- високий рівень деталізації та велика кількість рухомих елементів;
- до комплекту входять аксесуари та зброя для роботи (міч, щит, кулемети).
Разом із цією іграшкою ваша дитина розвине свою фантазію та когнітивні здібності, вигадуючи нові приголомшливі пригоди та битви, у яких бере участь робот. Також гра з трансформером допоможе розвитку координації рухів дитини та тренуванню дрібної моторики її ручок.
Розмір упаковки: 25 см × 8.5 см × 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 225 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HF9189AB |
- Ціна: 530,75 ₴



