
Конструктор блочний Minecraft Лігво розбійників My World Майнкрафт 321 деталей 5 фігурок героїв
- В наявності
- Код: 11476
815,71 ₴
Конструктор із серії Minecraft My World — захопливий блоковий набір за мотивами популярної комп'ютерної гри, який переносить дитину у світ пригод і битв. За допомогою 321 деталі можна побудувати арену бойових дій і розіграти захопливий сюжет звільнення Залізного Голема.
Цей конструктор My World є популярним аналогом Minecraft і дає змогу створювати власні ігрові сценарії. На полі битви виходить відважний воїн, якому доведеться самостійно протистояти групі ворогів і змінити хід подій. Гра наповнюється динамікою, фантазією і справжнім духом пригод.
Особливості конструктора Майнкрафт арт. 11476
- Набір виготовлений у формі сцени зі світу Minecraft і вирізняється продуманою деталізацією.
- Ігрова локація містить памірі з великим деревом, лякала й ключовий елемент набору — дерев'яну карту, у якій був заточений підступний ворог і мисливець на героїв.
- Деталі конструктора міцно з'єднуються між собою й повністю сумісні з конструкторами Lego.
- Покрокова інструкція допомагає дитині легко та послідовно зібрати модель, а після складання вигадувати власні сценарії гри.
- Конструктор може надовго захопити дитину, розвиваючи увагу, логічне мислення та дрібну моторику в процесі складання та гри.
Характеристики конструктора з сюжетом з Minecraft
- Тип: Конструктор
- Тип конструктора: Блоковий
- Тематика: Комп'ютерні ігри
- Серия: Minecraft My World
- Матеріал: Пластик
- Кількість деталей: 321 шт
- Сумісність: Сумісний з Lego
- Вікова група: Від 6 років
- Розміри упакування: 38,8 × 22 × 5 см
Комплектація блокового конструктора "My world"
- Деталі конструктора 321шт
- Покрокова інструкція
- Картонна коробка
Гра з конструктором сприяє розвитку логічного мислення, уяви, дрібної моторики, посидючості та здатності діяти послідовно. Створення власних сюжетів допомагає дитині розвивати фантазію й цікавість до творчих і рольових ігор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My World |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Minecraft |
| Кількість деталей | 321 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Minecraft |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 38.8 мм |
| Ширина упакування | 22 мм |
| Висота упаковки | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11476 |
- Ціна: 815,71 ₴









