
Конструктор Bei En Zhi Панда 70 деталей, у валізці 6653-22
- В наявності
- Код: 6653-22
970,94 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі конструктори вважаються універсальним навчальним посібником, який розвиває моторику рук, мислення, пам'ять, фантазію, а також безліч інших навичок, які стануть у пригоді дитині в майбутньому. Відомо, що рівень розвитку дитини є прямою залежно від ступеня сформованості тонких рухів пальців рук.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Абстракція |
| Кількість деталей | 70 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6653-22 |
- Ціна: 970,94 ₴



