
Ігровий столик-органайзер 2в1 з набором для риболовлі ТехноК 27 см 9 предметів вудка сачок 3 качечки
- В наявності
- Код: 8133
548,72 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий столик-органайзер "Риболовля" від TechnoK — це захопливе поєднання розвивальної риболовлі та багатофункціонального столика, який можна використовувати для творчості, ігор і зберігання дрібниць.
Особливості набору "Риболовля" TechnoK:
- Два місткі контейнери для зберігання канцелярії та іграшок.
- Компактний і зручний дизайн — займе почесне місце в дитячій кімнаті.
- Знімні ніжки — можна грати на підлозі або використовувати на столі.
- Гладка кришка — дає змогу малювати фломастерами на водній основі.
- Легкі фігурки рибок і качечок, які добре тримаються на воді.
- Розвиток спритності та координації — ігри з вудкою тренують моторику та увагу.
Характеристики ігрового набору "Риболовля":
- Розмір одного контейнера для зберігання: 16 см.
- Габарити столика: 27×43×31 см.
- Рекомендований вік: від 3 років.
- Матеріал: міцний, безпечний пластик без запаху.
- Кольоровий клапан — для надійної фіксації деталей.
- Вага в упаковці: 1045 г.
Комплектація набору:
- Столик із кришкою і нішами.
- Знімні ніжки.
- Вудка з поплавцем.
- Підсака.
- Фігурки рибок і качечок.
Ігровий набір "Риболовля" TechnoK — це не тільки весела гра, а й корисний розвиток, зручне зберігання і простір для творчості!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 1000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8133 |
- Ціна: 548,72 ₴






