
Тачка дитяча Doloni з лопатою, зелена 01530/02
- В наявності
- Код: 01530/02
422,62 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри тачки: 83х45х35 см.
Розмір лопати: 50 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лопата |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Висота | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01530/02 |
- Ціна: 422,62 ₴





