
Паркінг "Техня" з машинками та дорожніми знаками 8584
- В наявності
- Код: 8584
442,47 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бокси з тематичними наклейками над воротами та відповідним кольором дверей: автомийка, СТО, шиномонтаж. Великий дах із паркінговими місцями, дорожніми знаками та спуском подарують малюкам годинник радісних забав.
У кожному боксі спеціалізований автомобіль: великий блакитний мікроавтобус, міцний самоскид із відкидним кузовом, евакуатор.
Розмір: 35.5 х 23.5 х 13 см.
Паковання: 37,4 х 25 х 13,7 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 355 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 130 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 235 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 137 мм |
| Довжина упаковки | 347 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8584 |
- Ціна: 442,47 ₴







