
Снайперська гвинтівка на кульках Star Toys "AWM" 801-2
- В наявності
- Код: 801-2
414,27 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова снайперська гвинтівка 801-2 сподобається дітям завдяки точній стрільбі, швидкому прибиранні та безпечному використанню дульного зрізу з гумовою головкою.
Особливості:
- Набір містить 10 кульок, 1 тримач на 3 патрони й 8 деталей для збирання 1 гвинтівки.
- Для збирання зброї до його станини кріпляться 2 трубки, що утворюють дуло зброї. Після встановлення зброї прикріпіть ремінь, приціл, магазин, а якщо вам потрібно кріплення для гвинтівки.
- Класичне завантаження снарядів за допомогою втискання їх у завантажувач, обладнаний пружиною, створить у дітей відчуття підзаряджання справжньої зброї. Магазин має максимальну місткість 5 кульок.
- Спосіб використання зброї імітує справжню гвинтівку, тому іграшка сподобається всім дітям, які люблять пригоди.
- Попри те, що головка снаряда зроблена з гуми, не спрямовуйте пістолет на людей або тварин під час гри.
- Виріб виготовлений із якісного, нетоксичного пластику.
- Вплив гри на розвиток моторики особливо важливий, оскільки за допомогою гри дитина координує свої рухи з зоровою увагою. Зрештою за допомогою цих ігор дитина знайомиться з поняттями «добре» і «погане», розвиваючи соціальні навички, а також почуття довіри та співчуття.
- Паковання: картонна коробка, розмір паковання: 50x14,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гвинтівка |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Хакі |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 801-2 |
- Ціна: 414,27 ₴








