
Металевий конструктор Технок Будтехніка 289 дет. 3879
- В наявності
- Код: 3879
691,95 ₴
Металевий конструктор Technok Toys «Струтехніка» на 289 деталей у валізі — це захопливий набір для розвитку, який дасть змогу вашій дитині проявити свої інженерні та творчі здібності. Конструктор призначений для дітей віком від 6 років і допоможе розвинути дрібну моторику, просторове мислення, логіку та уяву. З конструктора можна зібрати 7 захопливих моделей будтехніки.
- Характеристики:
- 289 деталей.
- Інструкція
- Металеві пластикові деталі.
- Інструменти для збирання в кожному наборі являють собою викрутки та ключі для збирання моделей.
- наклейки для декорування.
- Конструктор упакований у пластикову валізу кольору сріблястий металік із клямкою.
- Можливість складання за відеоінструкціями.
Особливості:
- У книзі вказано кілька можливих варіантів збирання для стимуляції творчого та інженерного мислення хлопчика.
- Можливість зібрати 5 різних моделей будівельної техніки, як-от екскаватор, бульдозер, навантажувач, кран і вантажівка, дотримуючись докладної інструкції.
- Реалістичний дизайн моделей будівельної техніки з рухомими частинами, що робить гру захопливішою та наближенішою до реальності.
- Іграшка допомагає дітям ненав'язливо та з цікавістю вивчати основні закони фізики, зрозуміти суть явищ, моделювати нові варіанти тих, хто цікавиться їхніми речами.
- Якщо щось зробити неправильно, трактор не поїде, а кран не зможе переміщатися.
- Для хлопчика конструктор зі залізних деталей —плавець потрібних у майбутньому побутових знань. Він навчиться закручувати гайки, затягувати болти, придумувати конструкції, які, безсумнівно, будуть виконувати відведений ним роль.
- Всі елементи конструктора з'єднуються не пазами, як у звичайних конструкторах, а болтами та гайками за допомогою спеціального інструмента.
- Деталі конструктора зберігаються в стильному та практичному пластиковому кейсі з надійною клямкою та зручною ручкою для перенесення.
- Відповідність міжнародним стандартам безпеки та якості іграшок, що гарантує безпеку під час гри.
Конструктор "Ррайтехніка ТехноК" — металевий конструктор нового покоління. Особливість іграшки — відеоролики з інструкціями для збирання моделей. На пакованні конструктора розміщений QR-код і адрес каналу TechnoKToys на сервісі відеохостинга YouTube.
Крім того, малий винахідник може придумати власні варіанти збирання та нові цікаві моделі. Творча робота є основою розвитку креативного мислення дитини. Ігри з конструктором ТехноК принесуть багато користі та будуть цікаві не тільки малюкам, а й дорослим.наприклад, Ви починаєте збирати модель "Трактор" або кран із набору. Зазвичай можна скористатися кольоровою інструкцією з комплекту, проте яскравіше та цікавіше буде перегляд відеоряду покрокового збирання іграшки від початку до кінця, маючи можливість зупинити відтворення в будь-який момент.
Для дітей від 6 років.
Розмір паковання 54 х 24 х 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Металевий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Будівельна техніка |
| Кількість деталей | 289 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3879 |
- Ціна: 691,95 ₴









