
Водні бомбочки з насосом 1 шт Shantou Jinxing 4 кольори 36 кульок
- В наявності
- Код: YG49U
277,04 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водяні бомбочки — це мініатюрні повітряні кульки, наповнені водою, які стають чудовою розвагою для спекотного дня. Ці іграшки принесуть радість і дітям, і дорослим, створюючи незабутні моменти веселощів у колі родини та друзів.
Особливості водяних бомбочок
- Водяні бомбочки виготовлені з міцних і безпечних матеріалів
- Кульки легко надуваються і швидко лопаються під час зіткнення з поверхнями
- Зручне паковання у формі пляшки дає змогу легко зберігати та транспортувати набір.
- Всередині паковання 36 кульок.
- Підходить для використання як у приміщенні, так і на вулиці.
Характеристики водних бомбочок із насосом
- Розмір товару: 21 х 14 х 14 см
- Вага товару: 100 г
- Вік дитини: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Колір виробника: різнобарвні
- Габарити упаковки: 140 х 210 х 140 мм
- Вага упаковки: 100 г
Комплектація набору бомбочок для гри з водою
- 1 бомбочка
- 1 насос для наповнення кульок водою.
- Паковання у формі пляшки для зручного зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 100 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YG49U |
| Тип | Водна зброя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип боєприпасів | Вода |
- Ціна: 277,04 ₴



