
Блендер дитячий зі світлом і звуком на батарейках Shantou 15*21 см рожево-бірюзовий
- В наявності
- Код: SK28A
300,65 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ваша дівчинка любить допомагати мамі на кухні, то цей блендер стане чудовим подарунком. Він виготовлений у яскравому рожево-бірюзовому кольорі й обладнаний безліччю деталей, що робить гру максимально реалістичною.
Особливості ігрового блендера:
- Реалістичний і стильний дизайн
- Світлові ефекти: Під час увімкнення блендера починають світитися елементи іграшки
- Звукові ефекти: Іграшка видає звуки, що імітують роботу справжнього блендера
- Після натискання кнопки запуску пластикові ножі почнуть обертатися
- Чаша блендера знімна
- Іграшка працює від батарейок
Характеристики іграшкового подрібнювача:
- Тип: Дитяча побутова техніка;
- Матеріал: пластик;
- Вік: Від 3 років;
- Розміри: 15×9×21 см
- Джерело живлення: батарейки 2 шт. типу АА; (до комплекту не входять)
- Стакан із носиком і мірною шкалою від 50 до 400 мл.
- Стакан блендера можна відкрутити, а кришка знімається.
Переваги гри з блендером
- Іграшка розвиває моторику та уяву дитини.
- Звукові та світлові ефекти роблять гру ще цікавішою.
- Чудовий спосіб для дівчаток навчитися готувати та піклуватися про своїх іграшок.
Комплектація
- Бленлер
- Паковання.
Цей блендер подарує вашій дівчинці багато радості та допоможе розвинути творчі здібності в захопливій ігровій формі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 250 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SK28A |
| Довжина | 210.0 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Іграшкова кухня |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 300,65 ₴





