
Машинка метал, інерц-я, 12см, відч. двері, 4 кольори, в кор-ці,, 16-7-8см /24/
- В наявності
- Код: KT5392W
299,80 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка метал, інерц-я, 12см, відч. двері, 4 кольори, в кор-ці,, 16-7-8см /24/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KINSMART |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 58 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 120 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KT5392W |
- Ціна: 299,80 ₴









