
Одяг для пупса Yale Baby кофточка з вушками та штани в пакеті з вішалкою
- В наявності
- Код: BLC101Q
285 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний і милий наряд для пупса, який чудово підійде для щоденної гри. Комплект виконаний у сучасному стилі та допомагає урізноманітнити ігровий процес, дозволяючи дитині створювати нові образи для улюбленої ляльки.
Особливості комплекту
- Якісний ляльковий одяг із приємних текстильних матеріалів
- Стильна кофточка з вушками та декоративним зображенням собачки
- Зручні штанці для завершеного образу
- Ляльковий комплект одягу підходить для прогулянок і домашніх сюжетів
- Акуратне пошиття та комфортна посадка на ляльку
Комплектація
- Кофточка з вушками
- Штанці
- Вішалка для зручного зберігання
Характеристики
- Тип: одяг для ляльки / костюм для пупса
- Формат: комплект (верх + низ)
- Матеріал: текстиль
- Висота упаковки: 30 см
- Довжина упаковки: 20 см
- Ширина упаковки: 1 см
- Країна виробник: Китай
- Стан: новий
- Упаковка: поліетиленовий пакет
Переваги
- Костюмчик для пупса легко одягати та знімати
- Підходить для більшості ляльок подібного розміру до 40 см
- Допомагає розвивати уяву та навички догляду за іграшкою
- Чудовий варіант для оновлення гардероба ляльки
- Універсальний дизайн — підходить для різних ігрових сценаріїв
Цей костюм для пупса стане чудовим доповненням до іграшок дитини та зробить гру більш цікавою і різноманітною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Одяг, взуття |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 10 мм |
| Упаковка | Поліпропіленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BLC101Q |
- Ціна: 285 ₴




