-17%

Настільна гра Star Toys Більярд, на ніжках 2774
- В наявності
- Код: 2774
1 643,30 ₴
1 370,59 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Настільний більярд 2774 — захоплива гра для всієї родини
Настільний більярд 2774 — чудовий вибір для активного та цікавого дозвілля. Мінікопія справжнього більярдного столу подарує дитині захопливі ігри та веселі змагання з друзями та рідними.
Особливості настільного більярда
-
Розмір столу: 49 х 28 х 17 см — компактний і зручний для гри вдома.
-
Матеріал: міцне дерево — виріб стійкий і довговічний.
-
У комплекті: більярдний стіл, кулі, трій — все необхідне для початку гри.
- Розмір упаковки: 49,2 х 28,6 х 7,6 см.
Переваги гри в настільний більярд
-
Допомагає відвернути увагу дитини від ґаджетів, розвиваючи цікавість до активних ігор.
-
Сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів і логічного мислення.
-
Підходить для захопливих сімейних ігор і змагань із друзями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Більярд |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип гри | Піраміда |
| Матеріал плити ігрового поля | Натуральне дерево |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Тип ігрового столу | Настільно-підлоговий |
| Кількість куль в комплекті | 16 шт. |
| Стан | Новий |
| Кількість учасників | 2 |
| Тип пакування | Картопляна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Мінімальна кількість учасників | 2 чел. |
| Час гри | На рахунок |
| Призначення | Для компанії, Для дітей, Для двох |
| Вид | Більярд |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 170 мм |
| Комплектація | |
| Кий | 2 шт. |
| Трикутник | 1 шт. |
| Щітка для чищення сукна | 1 шт. |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 492 мм |
| Ширина упакування | 76 мм |
| Висота упаковки | 286 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2774 |
- Ціна: 1 370,59 ₴





