
Пістолет Wenyi Blaster Zone Glock 19 см з м'якими патронами 8 шт. камуфляжний
- В наявності
- Код: WY2105C
328,99 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий пістолет Glock — модель для активних ігор і тренувань влучності
Комплектація
- пістолет Glock.
- 8 поролонових куль.
Особливості пістолета:
- Виготовлений із високоякісних, нетоксичних матеріалів, безпечних для дітей.
- На зворотному боці паковання є мішень для тренувань, яку можна вирізати та використовувати для практики.
- Поролонові кулі абсолютно безпечні, що дає змогу грати без ризику.
- Зручний розмір і легка конструкція, що робить іграшку ідеальною для дитячих рук.
Переваги іграшки:
- Допомагає розвивати координацію рухів, спритність і моторику.
- Стимулює активні ігри, що сприяють розвитку фізичних навичок.
- Ідеальний подарунок для маленьких шанувальників активних ігор і військової тематики.
Розміри іграшки та паковання:
- Розмір іграшки: 19х3х13 см
- Розмір упаковки: 25.5х4.5х18.5 см
Цей пістолет — чудовий варіант для активних ігор, тренувань влучності та розвитку дітей!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenyi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Хакі |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WY2105C |
- Ціна: 328,99 ₴




