
Паркінг Tuosiqi з треком і кермом, 4 машинки T904A
- В наявності
- Код: T904A
1 075,36 ₴
Парківка для машинок "Urban rail transit" із кермом T904A — це ігровий набір, який призначений для дітей, які цікавляться автомобілями та залізничним транспортом.
Набір містить деталі для побудови гаража, наклейки, кермо та 4 машинки розміром 2.5 см. Для роботи набору потрібні 3 батарейки типу AA (не входять до комплекту).
Під час увімкнення набір відтворює звуки, що робить гру ще реалістичнішою та захопливішою для дитини.
Цей набір дасть змогу дітям створити своє власне паркування для машинок, розвиваючи водночас свою моторику, уяву та творчі навички. Він також допоможе дітям зрозуміти принципи роботи гаража та залізничного транспорту.
Парківка для машинок "Urban rail transit" з кермом T904A — чудовий вибір для дітей, які люблять грати з машинками та цікавляться транспортом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Стартовий набір |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 490 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 320 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 230 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 125 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Висота упаковки | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T904A |
- Ціна: 1 075,36 ₴








