-16%

Minecraft 3.0 Факел-нічник 28 см LED світильник на акумуляторі/4 режими, кріплення до стіни
- В наявності
- Код: 5214
679 ₴
567 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Факел Майнкрафт 3.0 — нічник, світильник, лампа LED
Світлодіодний світильник Факел Minecraft 3.0 створений у стилістиці мегапопулярної гри Minecraft. Це чудовий аксесуар для ігрової кімнати, спальні або тематичного декору. Завдяки автономному живленню та можливості кріплення на стіну, він стане незамінним доповненням інтер'єру та прекрасним подарунком для маленьких і дорослих шанувальників гри.
Ця оновлена версія має можливість перемикання між чотирма кольорами світіння и бічний порт заряджання, що дає змогу зручно заряджати лампу навіть у закріпленому на стіні положенні.
Основні особливості світильника Minecraft 3.0
- Автономне живлення — вбудований акумулятор 1200 мАh, забезпечує до 8 годин безперервної роботи
- 4 кольори світіння — жовтий, синій, червоний, зелений
- Заряджання через USB Type-C — можна заряджати від павербанка, ноутбука або мережі
- Міцний матеріал — виготовлений із якісного ABS-пластику
- Багатофункціональність — можна ставити на стіл, використовувати як ліхтар або вішати на стіну
- Приємне м'яке світло – не подразнює очі в темну пору доби
- Зтильний дизайн у стилі Minecraft

Характеристики світильника-факела Minecraft 3.0
- Тип: світлодіодний нічник
- Живлення: вбудований акумулятор
- Ємність батареї: 1200 мАh
- Час роботи: до 8 годин
- Час заряджання: 3 години
- Розміри: 28 × 6 см
- Матеріал: ABS пластик
- Колір корпусу: коричневий, жовтий
- Колір світіння: жовтий, синій, червоний, зелений
- Тип заряджання: USB Type-C
- Комплектація: нічник-факел, USB-кабель, коробка
- Рекомендований вік: від 3 років

Універсальний світильник для вашого дому
- Світильник Майнкрафт виготовлений у стилістиці відомої гри. Концепція Minecraft, що ґрунтується на творчості та конструюванні, має популярність серед мільйонів гравців різного віку та інтересів. Увімкніть піксель-арт і створіть атмосферу комфорту та затишку у ваших кімнатах за допомогою оригінальної лампи.
- Лаконічний дизайн і форма, приємні пастельні тони роблять світильник Факел Minecraft універсальним джерелом світла для приміщень будь-якого призначення.
Ідеальний подарунок для шанувальників Minecraft
Якщо ваша дитина або друг — фанат Minecraft, то такий світильник стане чудовим тематичним подарунком. Він не тільки виконує функцію освітлення, але й гармонійно доповнить колекцію ігрових аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3.7 Вт |
| Колір | Різні кольори |
| Колір арматури (підстави) | Різні кольори |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Кнопки |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 567 ₴









