
Intex Набір для гри на воді Літальні диски 178х102х104 см, 3 кільця
- В наявності
- Код: 57510
849,47 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний ігровий набір Intex "Літальні диски" 178 × 102 × 104 см, для басейну
Надувний набір Intex — весела водна гра для дітей і дорослих. Мета — мітнути надувний диск в один із трьох кілець, перебуваючи в басейні. Легка та компактна іграшка, підходить для активного відпочинку та тренування координації.
Характеристики ігрового центру Летючі диски:
-
Розмір у надутому вигляді: 178 × 102 × 104 см
-
Товщина вінілу: 0,25 мм
-
Вік: від 3 років
-
Яскраві кольори

Комплектація ігрового набору:
-
Надувна ігрова конструкція: три кільця
-
3 надувні диски
-
Ремкомплект
Особливості ігрового центру Летючі диски:
-
Водна гра в стилі квідич
-
Підходить для басейнів і пляжу
-
Гра на влучність і спритність
-
Легке транспортування та зберігання
Переваги ігрового центру Летючі диски:
-
Для дітей і дорослих
-
Розвиває координацію
-
Просте встановлення
-
Яскравий і міцний матеріал
-
Чудова ідея для літнього дозвілля
Intex "Літальні диски" — це компактний і захопливий набір для водних ігор, який забезпечить активне та веселе проведення часу всій родині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 1020 мм |
| Висота | 1040 мм |
| Стан | Новий |
| Вид | Ігровий центр |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 95 мм |
| Висота упаковки | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 57510 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Набір для ігор із водою |
- Ціна: 849,47 ₴







