
Іграшка кошик арт. CE150432 р-р 36*36*60 см, у сумці 36*36 см
- В наявності
- Код: CE150432
270,75 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для іграшок— це стильний та практичний аксесуар для зберігання іграшок, який допоможе підтримувати порядок у дитячій кімнаті. Він має круглу форму з діаметром 36 см та висотою кошика 60 см, що робить його ідеальним для зберігання різних предметів, від м'яких іграшок до книжок.
Особливості:
- Виготовлений з міцних, нетоксичних матеріалів, безпечних для дітей;
- Яскравий дизайн, який привертає увагу та додає кольору в інтер'єр;
- Легко переносити завдяки зручним ручкам.
Кошик сприяє розвитку організованості та акуратності у дітей. Він ідеально підходить для зберігання іграшок, одягу або інших аксесуарів. Кошик легко чистити, що робить його практичним у повсякденному використанні.
Паковання: сумка.
Розмір упаковки: 36х36 см.
Розмір іграшки: 36х36х60 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розміщення | У приміщенні |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Жовтий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CE150432 |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Коліщатка в комплекті | 0 шт |
| Форма | Кругла |
| Наявність висувних шухляд | Немає |
| Тип | Кошик |
| Габаритні розміри кошика | |
| Висота кошика | 600 мм |
- Ціна: 270,75 ₴


