
Іграшка запускачка р/к арт. 2300G/2590G, акум. 2види,літає, світло, короб. 27*5,5*18см
- В наявності
- Код: 2300G/2590G
469,48 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка запускачка р/к арт. 2300G/2590G, аккум. 2види,літає, світло, короб. 27*5,5*18см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Робот |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 120 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2300G/2590G |
- Ціна: 469,48 ₴






