
Іграшка запускалка р/к арт. 2750G, робот,акум літає, світло, короб. 27*5,5*18см
- В наявності
- Код: 2750G
467 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка запускалка р/к арт. 2750G, робот,акум літає, світло, короб. 27*5,5*18см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 140 см |
| Вага | 275 г |
| Тип | Робот |
| Матеріал | Пластик |
| Тип моделі | Робот |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Водостійкість | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2750G |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Немає |
| Світловий сигнал | Да |
- Ціна: 467 ₴




