
Надувний ігровий центр Intex Цукерка з басейном гіркою і розпилювачем води 165 л
- В наявності
- Код: 57144
2 841,30 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний ігровий центр із басейном Intex «Конфета»
Ласкаво просимо у світ захопливих пригод і безмежних веселощів з ігровим центром 57144 NP! Цей приголомшливий ігровий комплекс стане справжнім джерелом радості та розваг для дітей від 2 років. Створений з урахуванням безпеки та комфорту, ігровий центр має великі розміри та місткий обсяг, надаючи маленьким дослідникам нескінченні можливості для ігор і уяви.
Характеристики ігрового центру «Інтекс» 57144:
- Тип: відкритий.
- Матеріал: високоякісний вініл.
- Вік: від 2 років.
- Розміри: 170x168x122 см.
- Об'єм басейну (у разі заповнення 80%): 165 л.
Комплектація басейну для дітей на 165 л із розпилювачем:
- Водяна гірка.
- Розпилювач.
- Рельси для м'ячів.
- Гра для метання м'ячів і 6 м'ячів.
- Зливний корок.
- Ремонтна латка.
- Коробка з полицею.
Особливості ігрового центру Intex «Конфета» з гіркою:
- Весела гірка, яка стимулює активний рух та розвиває координацію.
- Вбудований розпилювач, яка створює прохолодну хмару води на спекотні дні, перетворюючи гру на справжню пригоду.
- Допомагає розвивати фантазію, творче мислення, координацію рухів та соціальні навички, граючи з друзями.
- Комплекс стане справжнім джерелом радості та розваг.
- Створено з урахуванням безпеки та комфорту дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Діаметр | 2680 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 1680 мм |
| Висота | 1220 мм |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Вид | Ігровий центр |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 570 мм |
| Ширина упакування | 400 мм |
| Висота упаковки | 560 мм |
- Ціна: 2 841,30 ₴








