
Іграшка ігровий набір арт. 17815/17816, батар. 2 види,світло,звук,машинки у наборі, короб. 36*8,3*16,4см
- В наявності
- Код: 17815/17816
619 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка ігровий набір арт. 17815/17816, батар. 2 види,світло,звук,машинки у наборі, короб. 36*8,3*16,4см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 75 мм |
- Ціна: 619 ₴




