
Іграшка машина р/к акум арт. MD564A у коробцi 43*19*16 см
- В наявності
- Код: MD564A
1 274,21 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка машина р/к акум арт. MD564A у коробцi 43*19*16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 250 г |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 274,21 ₴




