
Іграшковий набір р/к арт 6670 акум, 2 кольори,2 машини з фігурками, при зіткненні вилітають фігурки, світло,
- В наявності
- Код: 6670
1 343,69 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий набір р/к арт 6670 акум, 2 кольори,2 машини з фігурками, при зіткненні вилітають фігурки, світло,
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Перегоновий автомобіль |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Паковання | Картонна коробка |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 1 343,69 ₴




