
Трансформер Оптимус Прайм 21см деталізований робот-вантажівка
- В наявності
- Код: AK-879A
359 ₴
+380 (63) 627-18-68
Мирославаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот-трансформер Оптимус Прайм вантажівка
Відмінний вибір для дітей, які захоплюються трансформерами, технікою та активними іграми.Іграшка легко трансформується з деталізованої вантажівки у бойового робота вручну. Простий і надійний механізм дозволяє дитині самостійно змінювати форму під час гри. Висота робота — 21 см, що робить його зручним і помітним. Сприяє розвитку моторики, логіки та уяви, забезпечуючи цікаве та безпечне дозвілля.
Особливості трансформера Optimus Prime:
- Механічна трансформація вручну
- Висота: 21 см
- Матеріал: пластик
- Без світлових і звукових ефектів
- Вік: від 3 років
- Упаковка: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 200 г |
| Персонажі | Роботи трансформери |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 21 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Висота упаковки | 8 мм |
- Ціна: 359 ₴



